ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ І ЗАХИСТ ПЕРСОНАЛЬНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

    1. Надання інформації Клієнтом:

1.1. При реєстрації на сайті www.debora.com.ua (далі – “Сайт”) Клієнт надає наступну інформацію: Прізвище, Ім’я, номер мобільного телефону, адресу електронної пошти.

1.2. Надаючи свої персональні дані, Клієнт погоджується на їх обробку (аж до відкликання Клієнтом своєї згоди на обробку його персональних даних) компанією ТОВ «ПП «ДЕБОРА-ЕЛЕКТРО» (далі – “Продавець”), в цілях виконання Продавцем та/або його партнерами своїх зобов’язань перед Клієнтом, продажу товарів та надання послуг, надання довідкової інформації, а також у цілях просування товарів, робіт і послуг, а також погоджується на отримання повідомлень рекламно-інформаційного характеру і сервісних повідомлень. Якщо Клієнт не бажає отримувати розсилки від Продавця, він повинен відмовитися від них, повідомивши про це через форму зворотного зв’язку на Сайті. При обробці персональних даних Клієнта Продавець керується законом України «Про захист персональних даних», законом України «Про рекламу» та іншими нормативними документами.

1.2.1. Якщо клієнт не бажає, щоб його персональні дані оброблялися, то він повинен повідомити про це через форму зворотного зв’язку на сайті та/або своєму менеджеру. У такому разі вся отримана від Клієнта інформація (в тому числі логін і пароль) видаляється з клієнтської бази Продавця, і Клієнт не зможе розміщувати Замовлення на Сайті.

1.3. Використання інформації наданої Клієнтом і одержуваної Продавцем.

1.3.1. Продавець використовує надані Клієнтом дані протягом усього терміну реєстрації Клієнта на сайті в цілях:

реєстрації/авторизації Клієнта на Сайті;

обробки Замовлень Клієнта і для виконання своїх зобов’язань перед Клієнтом;

для здійснення діяльності з просування товарів і послуг;

оцінки та аналізу роботи Сайту;

аналізу купівельних особливостей Клієнта та надання персональних рекомендацій;

інформування Клієнта про акції, знижки та спеціальні пропозиції за допомогою електронних і СМС-розсилок.

1.3.2. Реєструючись на сайті Продавця, Клієнт відповідно до Закону України «Про рекламу» дає свою згоду на отримання повідомлень рекламного характеру ТОВ «ПП» ДЕБОРА-Електро» та його партнерів. Якщо Клієнт не бажає отримувати повідомлення рекламного характеру, він повинен змінити відповідні налаштування підписки у відповідному розділі особистого кабінету на сайті.

1.3.3. Продавець має право направляти Клієнтам повідомлення рекламно-інформаційного характеру. Підписка Клієнта на отримання всіх типів рекламних і сервісних повідомлень вважається оформленою за замовчуванням. Клієнт має право відмовитися від отримання таких повідомлень, змінивши налаштування в особистому кабінеті на сайті www.debora.com.ua, або повідомивши про свій намір через форму зворотного зв’язку на Сайті та/або своєму менеджеру.

2. Надання та передача інформації, отриманої Продавцем:

2.1. Продавець зобов’язується не розголошувати отриману від Клієнта інформацію. Не вважається порушенням надання Продавцем інформації агентам і третім особам, що діють на підставі договору з Продавцем, для виконання зобов’язань перед Клієнтом.

2.2. Не вважається порушенням зобов’язань передача інформації відповідно до обґрунтованих вимог законодавства України.

2.3. Продавець має право використовувати технологію “cookies”. “Cookies” не містять конфіденційну інформацію і не передаються третім особам.

2.4. Продавець отримує інформацію про ip-адресу відвідувача Сайту www.debora.com.ua. Дана інформація не використовується для встановлення особи відвідувача.

2.5. Продавець не несе відповідальності за відомості, надані Клієнтом на сайті в загальнодоступній формі.

2.6. Продавець при обробці персональних даних приймає необхідні і достатні організаційні та технічні заходи для захисту персональних даних від неправомірного доступу до них, а також інших неправомірних дій у відношенні персональних даних.