КАБЕЛЬНЕ ВИРОБНИЦТВО

КАБЕЛЬНЕ ВИРОБНИЦТВО

“Дебора-Електро” спеціалізується на проектуванні та виробництві кабелів відповідно до технології Tyco Raychem. Процес проектування здійснюється з використанням програмного забезпечення HARNWARE, яке контролює і оптимізує механічну і електричну конструкцію кабелю, проводів. Виробництво кабелів проводиться в суворій відповідності з виробничими процедурами Tyco Raychem кваліфікованими співробітниками, оснащеними всіма необхідними професійними інструментами для виготовлення та тестування відповідно до технологічних вимог MIL-STD-1553.

Виробництво тактичних оптичних кабелів

На сьогодні, оптоволоконна технологія є найважливішим засобом передачі інформації. У зв’язку з цим, виробництво високоякісних тактичних оптичних кабельних збірок стало одним з ключових напрямків нашої компанії. Оптоволоконні кабельні збірки застосовуються в пристроях, експлуатація яких відбувається в жорстких режимах, наприклад в бортовій апаратурі і в рішеннях, що діють в умовах агресивного зовнішнього середовища, при високих кліматичних, механічних і вібраційних навантаженнях.

За всіма основними характеристиками оптоволоконний кабель перевершує коаксіальний. Одним з найважливіших переваг оптоволокна є стійкість до електромагнітних завад (ЕМЗ).

Наразі забезпечення електромагнітної сумісності (ЕМС) є ключовим завданням для розробників радіоелектронної апаратури. Тому застосування оптоволокна дозволяє забезпечити ЕМС апаратури і особливо необхідне для передачі високочастотних сигналів. До того ж, оптоволоконний кабель значно дешевше коаксіального кабелю.

proizvodstvo_kabelya_1
proizvodstvo_kabelya_5
proizvodstvo_kabelya_4

Проектування кабелів

При проектуванні кабелів використовується САПР HarnWare та інші відповідні програмні додатки, які дозволяють нам повністю контролювати джгути в плані електричного і механічного дизайну і забезпечувати високу якість і надійність.

У супровідних документах на кабель міститься вся необхідна інформація: специфікація, приблизний час і порядок збірки, а також фізична і електрична схеми.

Наші співробітники – висококваліфіковані фахівці. Ми покладаємося і залежимо від їх глибоких технічних знань та міждисциплінарних навичок.

Співробітники пройшли навчання у фахівців TE Connectivity з проектування кабелів в САПР HarnWare, а також з виготовлення та тестування згідно з інструкціями TE Connectivity.

Завдяки серії тренінгів та консультацій, наші співробітники отримали необхідні знання, досвід та сертифікати, що дозволяють нам розробляти і виготовляти тактичні кабелі.

Інструменти і обладнання

Для виготовлення кабельних джгутів ми використовуємо інструмент і обладнання кращих світових виробників, таких як Daniels Manufacturing Corporation, Paladin Tools, Steinel, Glenair, Amphenol, EXFO, FIS.

На сьогоднішній день ми маємо кабельний цех, що оснащений повним набором інструментів і обладнання для виготовлення тактичних мідних і оптичних кабелів.

Наші спеціалісти мають можливість протестувати і здійснити ремонт кабельних джгутів навіть у польових умовах за допомогою спеціальних переносних комплектів з обладнанням.

Контроль якості

Тестування кабельних джгутів проводиться і документується протягом всього виробничого процесу з метою забезпечення якості та контролю.

Тестування кабелів може проводитися в польових умовах.

В наявності є як автоматичні так і ручні тестери, все обладнання для тестування рекомендовано для використання провідними виробниками кабелів.

Існує також можливість тестування кінцевого продукта відповідно до конкретних специфікацій та процедур Замовника.

Виробництво кабельних барабанів

Розглядаючи довгі перемички оптоволокна, які вимірюються в сотнях метрів, з необхідністю їх регулярно намотувати і розмотувати багато разів, виникає необхідність у застосуванні кабельного барабана.

Цей простий прилад, який дуже часто недооцінюється, може легко стати найслабшою точкою системи, у разі його неправильного вибору і проектування.

Хороший і правильний кабельний барабан – це не тільки котушка для простоти використання кабелю. Він повинен мати необхідні розміри і не пошкоджувати кабель під час змотування і розгортання.