ПРО НАС

«ДЕБОРА-ЕЛЕКТРО» - ЯКІСТЬ І НАДІЙНІСТЬ НА РИНКУ ЕЛЕКТРООБЛАДНАННЯ ПРОТЯГОМ БІЛЬШЕ 20 РОКІВ.

Ваші потреби – основа для нашої роботи. Ви хочете отримувати не просто окремі, технічно передові продукти, а широко застосовні рішення, які у розробці і монтажі йдуть на крок попереду конкурентів?

«Дебора-Електро» – інноваційна компанія, що володіє великим досвідом у сферах виробництва електрообладнання, металоконструкцій, світлотехнічної продукції і промислового будівництва. Підприємство має власне виробництво і свій штат висококваліфікованих електромонтажників і фахівців в області будівництва, що дозволяє забезпечити максимальну гнучкість у роботі з замовником при виконанні проектів будь-якої складності.

Ми готові надати комплексну підтримку в пошуку ідеального рішення під ключ для Вашої компанії. За допомогою продукції і послуг «Дебора-Електро» Ви можете легко зробити життя і роботу комфортабельніше та безпечніше.

Компанія «Дебора-Електро» має більш ніж 20-річну історію розробки та виробництва низьковольтного електрообладнання та світлотехнічної продукції. Наше обладнання та продукція відповідають високим європейським вимогам і стандартам в області безпеки та екологічності застосовуваних матеріалів.

З 1996 року ми пропонуємо професійну електротехнічну продукцію: модульні пристрої, силові автомати, рубильники, електророзподільні щити, клеми і шини, кабельні канали та електроустановочні вироби.

Світлотехнічну продукцію, створену на нашому підприємстві, можна зустріти в багатьох куточках нашої країни.

У сферу діяльності компанії «Дебора-Електро» також входить зведення і реконструкція промислових будівель і споруд промислового призначення, виконувані кваліфікованою групою фахівців в різних областях будівельних робіт.

Ми володіємо необхідним досвідом і виробничими потужностями для здійснення проектування і будівництва промислових будівель і споруд.

Краща продукція, сучасне обладнання та доступні ціни – це наша компанія!

Ми будемо раді подальшій успішній співпраці і бажаємо Вам успіхів у всіх Ваших починаннях.