ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ

ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ

ТОВ «ВП« ДЕБОРА-ЕЛЕКТРО» на ринку послуг з  виконаня будівельних, монтажних і ремонтних робіт для промислових підприємств займає одне з лідируючих положень.

В спектр послуг, які пропонує компанія входить:

  • Улаштування основ і фундаментів збірних, монолітних, із застосуванням паль, а також фундаментів, що влаштовуються спеціальними способами;
  • Зведення металевих конструкцій;
  • Зведення збірних бетонних та залізобетонних конструкцій;
  • Зведення дерев'яних, монолітних бетонних, залізобетонних та армоцементних конструкцій;
  • Будівництво гідротехнічних споруд та комплексів;
  • Монтаж технологічного обладнання;
  • Будівництво об'єктів інженерної інфраструктури в частині монтажу внутрішніх і зовнішніх інженерних систем, пристроїв і засобів вимірювання в сфері водопостачання та каналізації, теплопостачання, газопостачання, технологічних трубопроводів, електропостачання та електроосвітлення, засобів автоматизації і контрольно-вимірювальних пристроїв зв'язку, сигналізації, радіо, телебачення , інформаційних мереж;
  • Виконання пусконалагоджувальних робіт електротехнічних пристроїв, підйомно-транспортного, металообробного теплоенергетичного обладнання, холодильних і компресорних установок, автоматизованих систем управління, систем вентиляції і кондиціонування повітря, обладнання водопостачання та каналізації;
  • Будівництво об'єктів транспортної інфраструктури – залізничних і трамвайних колій.

Виконання перерахованих вище і супутніх до них робіт, проводитися висококваліфікованим персоналом.

Але основною причиною, вибору нашої компанії з безлічі представників ринку послуг з виконання будівельних, монтажних і ремонтних робіт для промислових підприємств, є індивідуальний і комплексний підхід до вирішення завдань, поставлених замовником, серед який найбільші підприємства України.

Ні для кого не є секретом стрімке зростання тарифів на електроенергію, газ, тепло, воду, яке в останні роки особливо помітне і дана тенденція зберігається. Тому, раціональне використання енергетичних ресурсів є важливою складовою в умовах ведення рентабельного бізнесу

Вибір зазначених підприємств-замовників і багатьох інших, що мають менш значний вплив на економіку України підприємств, припав на нашу компанію в ході прийняття ними рішення про впровадження енергозберігаючих технологій. Мотивацією для ухвалення такого роду рішення, стало те, що один із пріоритетних напрямів діяльності нашої компанії – розробка комплексу енергозберігаючих заходів та впровадження їх на промисловому підприємстві з урахуванням специфіки технологічних виробничих циклів.

До кожного замовника наших послуг, підхід індивідуальний. Залежно від специфіки діяльності замовника, висококваліфікованими фахівцями нашої компанії розробляються конфігурації енергозберігаючих технологій, що дозволяють максимально знизити споживання енергоресурсів, не знижуючи виробничі та господарські потреби замовника.

Працюючи з підприємствами-замовниками, які спеціалізуються в різних галузях економіки України, наші фахівці прийшли до висновку, що «економічна діра», в бюджеті найбільших підприємств України, є наслідком  використання старих, пострадянських виробничих енергоємних систем, що використовують обладнання вироблене, як правило, на території теперішньої Росії до 1970 року. Непродуктивні витрати на утримання зношених і великої протяжності мереж теплопостачання, опалення, подачі стисненого повітря, води, каналізація мають в загальному підсумку негативний вплив на фінансову стабільність будь-якого підприємства. У середовище негативу слід віднести і використання беспосередьо  устаткування (котли ДКВР, ПТМ, компресорні установки Пензенського заводу і т.д.), регулювання ефективності роботи яких прямо пов’язане зі збільшенням непродуктивних витрат енергоносія виходячи з принципу їх роботи. Десятки тисяч кубометрів газу спалюються лише для забезпечення внутрішніх потреб котелень, технологічний процес вироблення теплоносія в яких забезпечується застарілим (як морально так і фізично) обладнанням.

З метою вирішення завдання щодо зниження споживання енергоресурсів, фахівцями нашої компанії розроблено концептуальне рішення в основі якого лежить принцип децентралізації, що дозволяє, при зміні завантаженості окремих ділянок виробничих потужностей, гнучко управляти витратами енергоресурсів, тобто використовувати тільки там, де це необхідно.

В основу системи заходів покладено принцип максимального наближення джерела вироблення енергоресурсу до кінцевого споживача, виключаючи використання мереж, в яких як правило, втрачається значна їх маса.

У підсумку, замість величезної котельні, потужністю в рази перевищує потреби підприємства, ми монтуємо комплекс обладнання, безпосередньо розташований біля виробничого цеху (або в цеху), з потужністю, що забезпечує потреби даної ділянки.

Наприклад, за рахунок розробки та впровадження заходів щодо децентралізації системи виробництва теплоносія і стисненого повітря на вагоноремонтному заводі, зниження споживання енергоресурсів склало більше 45%.

Додатково розроблена система рекуперації, що дозволяє виробляти відбір тепла, яке утворюється при роботі виробничого обладнання, що позитивно позначається на загальній екологічній обстановці на заводі.

Підходячи до вирішення питань в сфері промислового будівництва, наша компанія приймає на себе всю відповідальність за введення створених нами промислових об’єктів в експлуатацію, тобто ми виконуємо повний комплекс заходів – від розробки оптимальних енергозберігаючих технологій індивідуально для кожного замовника до введення створеного об’єкта в експлуатацію з урахуванням надання всього пакету експлуатаційної документації, в тому числі і охорони навколишнього середовища.